PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 636
ocen
7,5 10 1 114636
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

Piękny. Wzruszający do bólu, pełen moralu i pouczający. Teraz się już takich niestety nie robi. Nie
rozumiem np tych, którym podoba się shrek, przecież ten film nic sobą nie reprezentuje, największe
bzdury i głupoty.

ocenił(a) film na 10
sss_111

o tak zgadzam się kocham tą bajkę

sss_111

Nie ma ani jednego razu, żebym nie płakała na niedźwiedziu. Ten film rozbraja mnie emocjonalnie! :')

ocenił(a) film na 8
Crazy12

Dokładnie. Ja mam tak samo, chociaż jestem chłopakiem;)

sss_111

Płeć tu nie ma znaczenia ;)

Crazy12

Ma wzruszające momenty, to prawda, ale mimo że początek filmu jest porywający, to od momentu, w którym brat zmienia się w niedźwiedzia, wszystko leci na łeb, na szyję - akcja przestaje być zajmująca, pojawiają się wkurzające postacie poboczne, zaczyna być coraz bardziej nudno. Zakończenie też jest sztuczne i mi się nie podobało - który normalny człowiek chciałby do końca życia być niedźwiedziem? To jakiś absurd.

Początek przedstawia fascynującą kulturę, ma fenomenalną, zapierającą dech w piersiach animację i bardzo ładną muzykę, ale potem wszystko przestaje być ciekawe. Więc to bardzo źle zbilansowany film - mógł być idealny, a tymczasem idealny jest tylko początek, no i przesłanie, motyw braterskiej miłości.

Trojden

Widzę, że Ty trochę się zawiodłeś/aś. Każdy ma swój gust i swoje opinie, przecież ludzie nie są tacy sami.

ocenił(a) film na 9
sss_111

No, i pomyśleć tylko, że Shrek ma na filmwebie wyższą ocenę... Też uważam, że "Mój brat niedźwiedź" jest o wiele lepszy.

ocenił(a) film na 8
majka95k

Shrek, to wogóle dla mnie jest jeden wielki stek bzdur i dwuznacznych scen. I jeszcze pokazują to małym dzieciom. Nie wiem kto to tak wysoko ocenia.

ocenił(a) film na 9
sss_111

Fakt, trochę za dużo tam tych bzdur i dwuznacznych tekstów... Gdyby nie to, bajka byłaby super, bo sama historia (fabuła) o brzydkim ogrze i pięknej królewnie jest moim zdaniem w porządku - taka typowo baśniowa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones