PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 613
ocen
7,5 10 1 114613
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

W tym filmie pokazane zostały bardzo ważne wartości takie jak miłość braterska i rodzicielska oraz przyjaźń. Jak dla mnie arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Schwarzii

Zgadzam się w zupełności. Bardzo wartościująca bajka, którą powinny oglądać dzieci. 10/10, ale jak dla mnie zasługuje nawet na więcej :)

ocenił(a) film na 9
Schwarzii

Wybacz za wytykanie błędów kolego, ale chyba nie rozumiesz znaczenia słowa "ckliwy", które to widnieje w tytule tematu ;)

ocenił(a) film na 7
Khrushchev

Wiekszosc (jesli nie wszystkie) starych bajem disneya to bajki moralizujace, wzruszajace i nie tylko dla dzieci. Ale odkad powstal shrek, wszytko stara sie na nim wzorowac, nieliczac pare wyjatkow i teraz mamy co mamy - beznadziejne, smieszne na siłe, wzruzajace co najwyzej przez moment i to w plytki sposob, bajki. W 3d ofc.

ocenił(a) film na 9
TakaJedna93

Taką bajkę znacznie łatwiej się tworzy. Wystarczy zrobić modele 3D a później już tylko dodać animacje i dialogi i jest film. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Khrushchev

Szkoda ze masom taki badziew sie podoba...

ocenił(a) film na 10
Schwarzii

Dodałabym, że film ukazuje jeszcze jedną bardzo ważną wartość - umiejętność przebaczania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones