PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 613
ocen
7,5 10 1 114613
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

Jedno w filmie mnie zastanawia. Gdzie zniknęło ubranie Kenai'a? Przecież gdy Sitka zmieniał go w niedźwiedzia to miał na sobie ubranie, a gdy z powrotem zmieniał go w człowieka to zniknęło do połowy.

użytkownik usunięty
MJChannelPL

trafna uwaga,ja również zwróciłam na to uwagę. po prostu jedno z niedopatrzeń producentów. czasami zdarzają im się jakieś błędy.

ocenił(a) film na 10
MJChannelPL

Coś ci się pomyliło. gdy Sitka zmienił Kenai'a w niedźwiedzia, ubranie się na nim podarło. Znalazł to Denahi i myślał że niedźwiedź tylko tego nie strawił. A gdy Sitka zmienił go z powrotem w człowieka... ubrania nie było wcale. Oglądałam film 13 razy:)

MJChannelPL

Nie pomyślałeś, że to uproszczenie? To nie ma być symulacja przemiany człowieka w niedźwiedzia, na wiele rzeczy trzeba przymykać oko, szukanie wytłumaczenia tylko zepsuje ci efekt :)

Pand

nawiasem mówiąc jestem dziewczyną

MJChannelPL

Jeśli tego nie podałaś nigdzie to nie miej mi za złe, że do ciebie w rodzaju męskim się zwracałem. Pisz w każdym poście od razu albo w avatarze/nicku jeśli się da zmienić, nie będziesz musiała za każdym razem dopisywać nawiasem, że jesteś dziewczyną :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones