PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 568
ocen
7,5 10 1 114568
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

Do tej bajki mam wyjątkowy sentyment, ponieważ był to pierwszy film który obejrzałem na wielkim ekranie w wieku 4 lat... przez ten czas nie mogłem sobie przypomnieć jak nazywała się ta bajka, która już w tak młodym wieku potrafiła mnie wzruszyć. Niedawno w polsacie zobaczyłem znajome niedzwiadki i tytuł. obejrzenie tego wczoraj było dla mnie jak powrót do przeszłości ^^

Ale jest naprawdę dobra. Mimo upływu lat utrzymuje nadal wysoki poziom jak większość disneyowskich animacjii

Kavaz

A rany, to mój też pierwszy film jaki obejrzałam, ja gdzieś w wieku 7 lat :) Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 7
Justa712

Ja oglądałem go w wieku 12 lat.

Kavaz

To jeden z moich pierwszych filmów. Miałam 2 lata oglądając go po raz pierwszy, a z opowieści mamy wiem tyle, że :puść jeszcze raz!" słyszałam kilka razy dziennie. Dawno nie oglądałam Brata Niedźwiedzia, ale dzisiaj mam zamiar do niego powrócić. To jedna z tych rzeczy, które zawsze będę miała ze sobą.

Kavaz

To jeden z moich pierwszych filmów. Miałam 2 lata oglądając go po raz pierwszy, a z opowieści mamy wiem tyle, że :puść jeszcze raz!" słyszałam kilka razy dziennie. Dawno nie oglądałam Brata Niedźwiedzia, ale dzisiaj mam zamiar do niego powrócić. To jedna z tych rzeczy, które zawsze będę miała ze sobą.

ocenił(a) film na 9
Kavaz

Ja też po raz pierwszy w życiu poszłam do kina na ten właśnie film. Miałam 5 lat. Pamiętam jak byłam zachwycona, razem z tatą :) Strasznie mi się spodobał. Mam do niego wielki sentyment, podobnie jak do "Pięknej i Bestii" którą oglądałam na okrągło z VHS już od najmłodszych lat.

Kavaz

też byłem na tym filmie w kinie z mamą i bratem jak miałem 8 lat a brat 6 do dzis lubie ja ogladac

Kavaz

Gdy ten film się ukazał, byłem już właściwie dorosły i po obejrzeniu mnóstwa animacji, i powiem tak: początek mnie zachwycił i zwalił z nóg, i nadal mnie powala. Jest po prostu piękny. Zakończenie też jest naprawdę mocne. Jednak środek, od momentu zamiany bohatera w niedźwiedzia, jest nudny i nieciekawy. Trudno o bardziej nierówny film animowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones