Rick Moranis

Frederick Alan Moranis

7,6
3 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rick Moranis

Whoopi Goldberg, Nick Moranis, Dan Aykroyd? Czemu już nie są na topie?

Pawuloniasty

Moranis wycofał się z aktorstwa, Goldberg i Aykroyd wciiąż występują, ale mają już ok. 60 lat i bardzo nielicznym aktorom (np. Meryl Streep) udaje się w tym wieku utrzymać na topie.

Pawuloniasty

Aktor mojego dzieciństwa, pamiętam gdy jeszcze smarkiem byłem, często w tv leciały filmy z jego udziałem. Mam sentyment do gościa :)

Pawuloniasty

nie przyciągaja widowni

McLlovin

Są tacy co przez całą karierę nie przyciągają widowni a co roku występują w kilku produkcjach. Tutaj widać wyraźne wycofanie się ze sceny.

Pawuloniasty

Akurat on odszedł, bo żona zmarła na raka a on musiał się zająć dziećmi.

Sighma

Chciał poświęcić się dla dzieci, nic nie musiał ;)

Pawuloniasty

Chyba Rick Moranis :)

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

bo minoł ich czas

Pawuloniasty

Zestarzeli się :) Taki los. Ja też tak patrzę czasem na aktorów, których uwielbiałem, zwłaszcza gdy odświeżę sobie jakiś film z nimi (właśnie jestem po "Pogromcach duchów"), wchodzę na Filmweb a tu... Rick 64 lata, a ta sexowna sekretarka z którą flirtował w drugiej części...65 lat :) czas leci... niestety

Logan_123

No akurat sexowna sekretarka nadal mimo wieku wygląda nieźle. Obejrzyj Young Sheldon- gra tam babcię głównego bohatera. Nadal bardzo przystojna kobitka.

Pawuloniasty

Nadeszli Adam Sandler, Jim Carrey, Tomasz Karolak i zapchali rynek i nie było dla nich już sensownej pracy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones